Predstavljen Vodič kroz srednje škole Koprivničko-križevačke županije
Autor: Darko Špoljar, 22. 5. 2020.

U prostorijama koprivničke Gimnazije „Fran Galović“ 22. svibnja 2020. godine službeno je predstavljen Vodič kroz srednje škole Koprivničko-križevačke županije 2020./2021. Projekt je pokrenula Koprivničko-križevačka županija u suradnji s partnerima iz HGK – Županijska komora Koprivnica, Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Područni ured Križevci.

Župan Darko Koren je na predstavljanju zahvalio svima koji su sudjelovali u izradi publikacije istaknuvši kako se promocija upisa u srednje škole zbog izvanrednih okolnosti odvija na nešto drugačiji način od uobičajenog, no Županijska je uprava učenicima osmih razreda i njihovim roditeljima putem vrijednog i funkcionalnog promotivnog  materijala osigurala sve relevantne informacije o školskim programima na području županije te na taj način olakšala potencijalni odabir.

Cijeli tekst i fotografije s ovog događaja na kojem je predstavljen Vodič u kojem je zajedno sa svim srednjim školama Koprivničko-križevačke županije i Strukovna škola Đurđevac kvalitetno i vrlo informativno predstavljena programima, zanimanjima i mogućnostima školovanja možete pogledati na poveznici:

Predstavljen  Vodič kroz srednje škole Koprivničko-križevačke županije, moderna publikacija koja će osnovnoškolcima olakšati odluku o odabiru srednjoškolskog programa

Vodič kroz srednje škole Koprivničko-križevačke županije