NATJEČAJ JE OTVOREN OD 26.03.2018. do 03.04.2018. GODINE
Autor: Darko Špoljar, 26. 3. 2018.

STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC RASPISUJE

za prijam u radni odnos za sljedeća radna mjesta

1. Nastavnik/ca matematike (m/ž), nepuno radno vrijeme, 3 sata neposrednog odgojno-obrazovnog  rada  tjedno, odnosno ukupno 5 sati tjedno, određeno vrijeme do  31. kolovoza 2018. godine,
  2. Nastavnik/ca organizacije poslovanja ugostiteljskih poduzeća (m/ž), 4 sata neposrednog odgojno-obrazovnog  rada  tjedno, odnosno ukupno 7 sati tjedno, određeno vrijeme do  31. kolovoza 2018. godine,
  3. Nastavnik/ca osnove turizma (m/ž), 2 sata neposrednog odgojno-obrazovnog  rada  tjedno, odnosno ukupno 4 sata tjedno, određeno vrijeme do  31. kolovoza 2018. godine,
  4. Nastavnik/ca hrvatskog jezika (m/ž), 10 sati neposrednog odgojno-obrazovnog  rada  tjedno, odnosno ukupno 20 sati tjedno, određeno vrijeme do povratka radnice.

UVJETI: Pored općih uvjeta kandidati moraju ispunjavati uvjete iz članka 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, te uvjete iz Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom  obrazovanju nastavnika u srednjoj školi.

Uz pisanu  prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• životopis
  • presliku domovnice
  • presliku diplome
  • uvjerenje o nekažnjavanju i da nije pod istragom od strane nadležnog suda (ne starije od 6 mjeseci)
  • dokaz o položenom pedagoško-psihološkom obrazovanju za kandidate sa završenim nenastavnim fakultetima

Izabrani kandidati dužni su nakon izbora dostaviti izvornike traženih dokumenata.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova. Kandidat iz članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17) koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, te dostaviti i dokaze iz članka 103. stavka 1. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Ako kandidati ostvaruju prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su se na njega pozvati u prijavi na natječaj i uz prijavu priložiti dokaze o istom. Navedeni kandidati imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Pisane prijave podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Strukovne škole Đurđevac na adresu: STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC, Dr. Ivana Kranjčeva 5, 48350 Đurđevac uz naznaku:  „za natječaj“

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem e-maila u zakonskom roku.

Natječajnu dokumentaciju ne vraćamo.

STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC RASPISUJE

za prijam u radni odnos za sljedeća radna mjesta

Uz pisanu  prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• životopis
  • presliku domovnice
  • presliku diplome

Pisane prijave podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Strukovne škole Đurđevac na adresu: STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC, Dr. Ivana Kranjčeva 5, 48350 Đurđevac uz naznaku:  „za natječaj“

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Natječajnu dokumentaciju ne vraćamo.