« Ožujak 2024 »

Strukovna škola postala član Oracle akademije
Autor: Jasmina Šostarec, 12. 4. 2018.

Praćenje razvoja tehnologije zahtjeva doživotno učenje i stjecanje dodatnog znanja. Zahtjevi za dodatnim znanjem obvezuju nastavnike na konstantno usavršavanje te prijenos ažurnog znanja.

U želji za usavršavanjem nastavnik Željko Brček prijavio je školu u članstvo akademije te pružio mogućnost registracije i ostalim kolegicama i kolegama i učenicima naše škole.
Članstvo u Oracle akademiji pruža stjecanje kompetencija iz područja dizajna baza podataka i SQL-a te Java programskog jezika.

Registracijom naše škole i stupanjem u članstvo Oracle akademije, svim nastavnicima i učenicima omogućene su besplatne edukacije u vidu webinara te stjecanje certifikata.

Svi zainteresirani nastavnici i učenici mogu se javiti nastavniku Željku Brčeku za dodatne informacije i upute za prijavu na Oracle Academy webinare.

Oracle je definitivno vodeća akademija u svijetu edukacije i baze podataka. Prisutna je u više od 120 zemalja širom svijeta te godišnje broji i do 3,5 milijuna polaznika.

Za stjecanje prestižnih certifikata potrebno je sudjelovati u edukaciji, odslušati zadani broj sati, te položiti završni ispit. Trajanje predavanja ovisi o odabranom tečaju.

U okviru Oracle akademije održan je tečaj „JAVA FOUNDATIONS“ na radionicama koje su se održavale u Zagrebu u prostorima Visokog učilišta Algebra ,u vidu webinara preko sustava webex te realizacijom praktičnih zadataka i polaganje ispita putem sustava Adobe Captive na stranicama Oracle Academy .

Tečaj je trajao tri mjeseca i polaznici iz naše škole su bili nastavnikTihomir Robotić, nastavnica Ivanka Brček i nastavnik Željko Brček.

Ostale informacije možete potražiti na web stranicama.