« Ožujak 2024 »

Revija frizura i šminke gradu za rođendan
Autor: Jasmina Šostarec, 23. 4. 2018.

Naša je škola gradu Đurđevcu poklonila fenomenalnu reviju frizura i šminke koja se održala u Domu kulture Đurđevac! laugh

Zahvaljujući nastavnicama Anici Čorbi i Željki Grobenski, ali i našim učenicama frizerskog i kozmetičarskog usmjerenja, održana je revija koja će se još dugo pamtiti. Učenice su pokazale koliko su vješte u slaganju tradicionalnih frizura, svečanih frizura, cvjetnih, ekstravagantnih te retro frizura. Naravno, uz frizuru uvijek dolazi i šminka za što su se pobrinule naše kozmetičarke.

Posebno iznenađenje za sve goste bili su poznati youtuberi Andrea Fabric i Ivan Magla koji su zajedno s Anjom Čorbom vodili program, a kasnije su organizirali jedan kratki meet up za sve zainteresirane posjetitelje. A bilo ih je mnogo!

Osim poznatih youtubera Andree i Ivana, gosti su bili i Lorena Vlašić koja je otvorila reviju svojom odličnom izvedbom pjesme 'Hello' poznate pjevačice Adele, vrtićarci Dječjeg vrtića 'Maslačak', Područna škola Čepelovac te učenici Osnovne škole Grgura Karlovčana koju su ovu reviju upotpunili svojom eko revijom.

Program je bio zaista bogat, a zabave nije nedostajalo što potvrđuje puna dvorana Doma kulture u Đurđevcu i osmjesi na licima posjetitelja.

Ponosni smo na naše učenike i nastavnice! heart

Za predivnu fotogaleriju klik na link.

Fotografiju snimio Darko Šostarec. Fotografija preuzeta sa www.klikaj.hr