U dvorani Strukovne škole Đurđevac, u srijedu 11.3.2026., održana je akcija dobrovoljnog darivanja krvi. Akciji je pristupilo ukupno 55 darivatelja, od toga 3 učenice i 3 djelatnika Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac te 16 učenika i 12 zaposlenika Strukovne škole Đurđevac. Posebno smo ponosni što se ovoj akciji odazvalo čak 20 darivatelja koji su prvi put darovali krv te im čestitamo i zahvaljujemo na plemenitosti i humanosti!
Poziv mladima na besplatan jednodnevni izlet u Zagreb
Udruga Suma i Grad Đurđevac pozivaju mlade u dobi od 18 do 29 godina s područja Đurđevca i okolice na besplatan jednodnevni izlet u Zagreb koji će se održati 3. srpnja 2026. godine (petak). Tijekom posjeta sudionici će obići Udrugu ODRAZ, gdje će kroz zanimljivo...




