« Listopad 2024 »

Velike donacije opreme i materijala za zanimanja frizer, kozmetičar i pediker
Autor: Darko Špoljar, 14. 10. 2024.

Objavom na grupi  „Frizeri i kozmetičari Hrvatske“ javio nam se velik broj donatora kojima se zahvaljujemo za njihove plemenite i nesebične donacije za naše učenike zanimanja frizer.

Hvala za svaku podršku i uviđanje našeg truda i rada. Ova donacija nas je istinski dirnula te nam dala snage i "vjetar u leđa" za nastavak još jačim intenzitetom.

Donatori:

1. Božica Đurkin: Frizerski salon Branka – donacija inventara frizerskog salona (glavoper, dvije stolice s hidraulikom, dvoja kolica, tri stolice i dva ogledala)
  2. Brankica Lovreković: Frizerski salon Bella – donacija inventara salona (tri radna mjesta i trosjed)
  3. Anita Kardum: Frizerski salon Shine - donacija kolica, nakita i kose, te preparata za njegu kose
  4. Jadranka Leskovec: Frizersko-kozmetički obrt MM – donacija: radni stolac, fen, mašinica za šišanje, četke i ogrtači za klijente
  5. Karmen Fosić: Master eduaktor - donacija edukacije i prezentacije preparata Cocochoco za keratinsko ravnanje kose te aparata potrebnih kod modernih stilova šišanja i oblikovanja kose

VELIKO HVALA!

Fotografije donacija nalaze se pod [OPŠIRNIJE]