preskoči na sadržaj

Strukovna škola Đurđevac

Login
Tražilica
Kalendar
« Travanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Projekti

Solarno vozilo Rooster Solari FI2020

glavni sponzor:

Erasmus+ i drugi projekti:

BE WORLD CLASS

Obrazovanje

Studiranje

Korisničke postavke za User Anonymous

Podesite pristupačnost:

Moje pretplate

Obavijesti i izvještaji pretplate
Trenutno nemate pretplatničkih obavijesti.

Mapa weba
Strukovna škola Đurđevac
     • Naslovnica
     • CEKOM - Centar kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije
          • Dokumenti
     • Robotico
     • O školi
          • Kontakti
          • Lokacija
          • Kurikulum i Godišnji plan i program
          • Školski odbor
          • Strategija razvoja
          • Nastava
               • Vježbenička tvrtka
               • Građanski odgoj
               • Zdravstveni odgoj
               • Njemački jezik
                    • Dokumenti
               • Engleski jezik
               • Vjeronauk
          • Zanimanja - aktivna
               • Tehničar/ka za mehatroniku (4)
               • Tehničar/ka za računalstvo (4)
               • WEB dizajner
               • Automehatroničar/ka (3)
               • Elektroničar/ka mehaničar7ka (3)
               • Stolar/ica (3)
               • CNC operater/ka (3)
               • Strojobravar/ica (3)
               • Instalater/ka centralnog grijanja i klimatizacije (3)
               • Frizer/ka (3)
               • Kozmetičar/ka (3)
               • Pediker/ka
               • Konobar/ica (3)
               • Kuhar/ica (3)
               • Vozač/ica motornog vozila (3)
               • Pomoćni/na kuhar/ica i slastičar/ka (3)
               • Zanimanja - neaktivna
                    • Automehaničar/ka (3)
                    • Autoelektričar/ka (3)
                    • Tesar/ica (3)
                    • Zidar/ica (3)
                    • Vodoinstalater/ka (3)
                    • Komercijalist/ica (4)
                    • Tehničar/ka za elektroniku (4)
                    • Ekonomist/ica (4)
               • Kristina Ljubić
               • Željka Tomrlin
               • Jasenka Bevanda
               • Ivor Bolteković - Tkalec
               • Đurđica Časar
               • Ana Dergez
               • Josip Dolček
               • Kristina Dominis
               • Goran Dujaković
               • Dinko Erdeljac
               • Darko Fučijaš
               • Josip Gregurić
               • Marija Hodalić Peradin
               • Ivica Hrženjak
               • Martin Ivandija
               • Katarina Janči
               • Sanela Janči
               • Neven Karlovčan
               • Mirjana Kepec
               • Kristina Kovač
               • Snježana Markan
               • Goran Matoničkin
               • Tomislava Međimorac Trkulja
               • Martina Milaković Hegeduš
               • Nadica Novak
               • Aldin Omerović
               • Milka Potkonjak
               • Lidija Prpoš
               • Marija Rendula
               • Dubravka Robotić
               • Mladen Roštan
               • Maja Rumenjak
               • Josip Sitek
               • Branka Šestak
               • Marija Širec
               • Darko Škrobot
               • Ivan Šostarec
               • Marija Tomić
               • Mirko Vujić
               • Željka Zobunđija
               • Anita Pleadin
               • Višnja Prelec Grgec
               • Nataša Ćurković
               • Danko Tomašek
               • Filip Adaković
               • Sonja Amidžić
               • Nevena Bedeković
               • Ivanka Brček
               • Željko Brček
               • Biljana Brgles
               • Jasmina Carek Salitrežić
               • Davor Čižmešinkin
               • Anica Čorba
               • Ranko Dorčec
               • Ivan Đuroci
               • Lucija Fosić Dujaković
               • Marina Gabaj
               • Maja Gregar
               • Željka Grobenski Senjan
               • Leon Horvat
               • Nikolina Ivanušec
               • Lucija Jaković
               • Silvia Juratovac
               • Marinela Blažek
               • Željka Karlovčan
               • Josip Kolarević
               • Antonella Kossi
               • Dražen Kovačev
               • Ivan Kovačić
               • Sanja Kovačić
               • Lovorka Kučinić
               • Valentina Lacković Vidović
               • Nevenka Lončar
               • Melina Lopar
               • Damir Lovković
               • Mirica Lukić
               • Kristina Ljubić
               • Slavko Majstorović
               • Sanja Matkov
               • Renata Matovina
               • Karmen Mesarov
               • Darko Milaković
               • Josip Milaković
               • Biljana Mlakar
               • Danijel Moslavac
               • Ljubica Pavelić
               • Marina Pejić
               • Branko Pleadin
               • Natalija Pompe
               • Dejan Rakijašić
               • Irena Ranilović
               • Tihomir Robotić
               • Silvio Rogoz
               • Danijela Sobota
               • Petra Sobota Frčak
               • Lidija Sović
               • Jasmina Šostarec
               • Darko Špoljar
               • Gordana Špoljar
               • Robert Švaco
               • Vjekoslav Tomrlin
               • Danijel Uldrijan
               • Domagoj Vlahović
               • Sonja Zvonar
               • MATEJA ŽIVKO
          • Enološki laboratorij
     • Upisi
     • In memoriam
     • Razmjena znanja
          • Dokumenti
          • Rječnik
     • Raspored sati
          • Učenici
          • Zamjene
     • Završni rad - Izradba i obrana ZR
     • Popravni ispiti
     • Oglasna ploča
     • Knjižnica
          • Vijesti iz knjižnice
     • Popis udžbenika
     • Državna matura
     • Razredi
          • Ostali razredi
          • Učenička zadruga
          • Vijeće učenika
     • Obrazovanje odraslih
          • Obavijesti
          • Raspored
          • Ispitni rokovi
     • Solarno vozilo
     • Foto-galerija
     • Projekti
          • CEKOM - Centar kompetentnosti
          • Erasmu+ projekti
          • Your Ideas Your initiatives
          • Poduzetnik za pet
          • Želim biti majstor
          • Stazom medenjaka
     • Korisničke postavke
     • Administracija Škole
          • Antikorupcijski program
          • Pristup informacijama
               • 2017. godina
               • 2016. godina
               • 2015. godina
          • Računovodstveno - financijsko poslovanje
          • Transparentnost škole
          • Natječaji
          • JAVNA NABAVA
     • Erasmus +
          • European Partnership in Vocational Education
               • 1. sastanak projektnih partnera
               • 2. sastanak projektnih partnera
               • 3. sastanak projektnih partnera
               • 4. sastanak projektnih partnera
               • 5. sastanak projektnih partnera
          • Sync With Nature
               • Nastavnička mobilnost (Đurđevac)
               • Učenička mobilnost (Detva)
               • Učenička mobilnost (Đurđevac)
               • Učenička mobilnost (Sonsterud)
          • Light My Engine!
               • Mobilnost (Đurđevac)
               • Mobilnost (Torrent)
               • Mobilnost (Senigallia)
          • SIMPLE
               • Mobilnost nastavnika (Sevilla)
               • Mobilnost nastavnika (Senigallia)
               • Mobilnost nastavnika (Detva)
               • Mobilnost učenika (Sevilla)
               • Mobilnost učenika (Velenje)
          • SPIDER
               • Mobilnost učenika (Detva)
               • Mobilnost učenika (Banska Bystrica)
               • Mobilnost učenika (Wroclaw)
          • From Technical Drawing to CNC program
               • 1. sastanak projektnih partnera
               • 2. sastanak projektnih partnera
               • 3. sastanak projektnih partnera
               • 4. sastanak projektnih partnera
               • 5. sastanak projektnih partnera
               • Mobilnost učenika (Đurđevac)
               • Mobilnost učenika (Jena)
               • Mobilnost učenika (Tremošnice)
          • Technical Innovations in Theory and Practice
               • 1. sastanak projektnih partnera
               • Strukovna konferencija (Detva)
               • 2. sastanak projektnih partnera
               • Mobilnost nastavnika (Đurđevac)
               • Science and Technology Week (Tremošnice)
               • 3. sastanak projektnih partnera
               • Natjecanje učenika (Đurđevac)
               • 4. sastanak projektnih partnera
               • Završna konferencija
          • Mreža prilika 2023
               • Mobilnost učenika (Galanta)
               • Mobilnost učenika (Detva)
               • Mobilnost učenika (Wroclaw)
               • Mobilnost učenika (Lipnik nad Bečvou)
               • Mobilnost nastavnika (Lipnik nad Bečvou)
     • Sekcija za svemirsku tehnologiju
          • O sekciji
          • Aktivnosti i projekti
               • Školska godina 2018/2019
               • Školska godina 2019/2020
               • Arduino Day 2020
     • Natječaji
          • Natječaji - zapošljavanje
          • Natječaji - stručne ekskurzije
preskoči na navigaciju