« Svibanj 2024 »

Obavijest o početku nastave u 2017. /2018. školskoj godini
Autor: Darko Špoljar, 27. 8. 2017.

Prvi dan nastave 4. rujna 2017. godine učenici prvih razreda dolaze u školu u 13:00 sati. Učenici se skupljaju u holu škole, te nakon uvodnog dijela i raspoređivanja po razredima i zanimanjima odlaze u učionice sa svojim razrednicima.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda u školu dolaze u 15:00 sati. Raspored po učionicama nalazi se u prilogu ove obavijesti pod [OPŠIRNIJE].

Prijevoz je organiziran na isti način kao i ranijih godina, a zbog dolaska prvi dan poslije podne i raspored kretanja autobusa iz pojedinih mjesta usklađen je s tim.

Raspored polazaka autobusa SAMO za 4. rujna 2017. je slijedeći:

U 11:20 polazi autobus na relaciju: Brodić - Laz - Ferdinandovac - Novo Virje - Đurđevac

U 11:50 polazi autobus na relaciju: Suha Katalena - Sirova Katalena – Budrovac – Čepelovac –Mičetinac - Đurđevac

U 12:00 polazi autobus na relaciju: Batinske - Hladna voda – Kalinovac - Đurđevac

U 11:40 polazi autobus na relaciju: Rakitnica – Miholjanec – Virje - Đurđevac

U 11:30 polazi autobus na relaciju: Hlebine - Novigrad Podravski - Đurđevac

U 10:20 polazi autobus na relaciju: Ždala - Gola - Novačka - Repaš - Molve - Molve Grede - Medvedička  - Đurđevac

U 11:00 polazi autobus na relaciji: Pitomača - Otrovanec - Sedlarica - V. Črešnjevica - Grabrovnica - Kloštar Podravski -Kozarevac - Prugovac - Đurđevac

U 12:15 polazi autobus na relaciji: Mekiš - Podravske Sesvete - Kloštar Podravski - Đurđevac

U 10:45 polazi autobus na relaciju: Grkine - Trepče - Severovci - Đurđevac

U 11:00 polazi autobus na relaciju: Sveta Ana - Đurđevac

Povratak iz škole je u 17:00

Učenici koji u Strukovnu školu Đurđevac putuju iz drugih mjesta, tj. koriste za to redovite linije vlaka ili autobusa, neka svoj dolazak usklade s tim. Važno je na vrijeme biti u školi.

U ostale dane od 5. rujna na dalje autobusi će voziti po već, od ranije ustaljenom voznom redu.

Potvrde s kojima će učenici moći kupovati mjesečne karte, učenici će dobiti od svojih razrednika, prvi dan nastave, 4. rujna 2017.

Prvog dana, autobusni prijevoznici primit će učenike na prijevoz i bez mjesećne karte.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda u školu dolaze u 15:00 sati. Raspored po učionicama nalazi se u prilogu ove obavijesti.

Raspored polazaka autobusa je slijedeći:

U 11:20 polazi autobus na relaciju: Brodić - Laz - Ferdinandovac - Novo Virje - Đurđevac

U 11:50 polazi autobus na relaciju: Suha Katalena - Sirova Katalena – Budrovac – Čepelovac –Mičetinac - Đurđevac

U 12:00 polazi autobus na relaciju: Batinske - Hladna voda – Kalinovac - Đurđevac

U 11:40 polazi autobus na relaciju: Rakitnica – Miholjanec – Virje - Đurđevac

U 11:30 polazi autobus na relaciju: Hlebine - Novigrad Podravski - Đurđevac

U 10:20 polazi autobus na relaciju: Ždala - Gola - Naovačka - Repaš - Molve - Molve Grede - Medvedička  - Đurđevac

U 11:00 polazi autobus na relaciji: Pitomača - Otrovanec - Sedlarica - V. Črešnjevica - Grabrovnica - Kloštar Podravski -Kozarevac - Prugovac - Đurđevac

U 12:15 polazi autobus na relaciji: Mekiš - Podravske Sesvete - Kloštar Podrasvki - Đurđevac

U 10:45 polazi autobus na relaciju: Grkine - Trepče - Severovci - Đurđevac

U 11:00 polazi autobus na relaciju: Sveta Ana - Đurđevac